Niedziela, 17 maja 2021 r. imieniny: Brunony, Sławomira, Wery
Poniedziałek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Nowe projekty, nowe możliwości.

Ropoczelismy wspłprace z Portem Morskim Szczecin-Świnoujście. Port wspiera organizację cyklu wydarzeń dla dzieci i młodzieży z parafii, które biorą udział w programie „Dni portu”. Mamy nadzieję że rozbudzimy w naszych najmłodszych parafianach jeszczę wiekśżą pasję do odkrywania świata i swoich talentów.

13 lutego 2021 »

Dziękuję za piękne tablice.

Dziękuję działaczom Prawa i Sprawiedliwości za ufundowanie tablic ogłoszeniowych, które zostały postawione przy kościele w Buku i Stolcu. Szczególne podziękowania dla Panów: Janusz Jagielski, Henryk Gałuszka, Adrian Włodarczyk i Kazimierz Gałązka. Bóg  Zapłać i zachęcam innych dobrodziejów do włączenia się w prace w naszej parafii.

29 maja 2020 »

Remont kaplicy w Rzędzinach.

Fotorelacja z prac przy remoncie kaplicy. Strop zaczął znikac. Wszystkim wspierającym tą inwestycję Bóg zapłać.

17 maja 2020 »

Msze święte zmiana godzin

W związku z obecną sytuacją, do czasu powrotu do normalności  w Buku będą dodatkowe Msze Święte. NIedzielna Msza w sobotę o 18.00 w niedzielę o 9.00 i 12.00. W Stolcu o 10.00 i w Rzędzinach o 11.00

23 stycznia 2014 »

Podziękowanie

Z serca Bóg zapłać za pamięć o parafii. Za  każdą modlitwę i ofiarę złożoną na konto parafii, które dają nam płynność i pozwalają wszytkie zobowiązania regulować systematycznie. Jeszcze raz dziękuje osobom, które wsparły I wspierają parafię.

ks. Grzegorz Gierek

4 kwietnia 2020 »

NIEDZIELA PALMOWA - WAŻNE

Drodzy Parfianie, jutro Niedziela Palmowa. Niestety obecna sytuacja nie pozwala nam wszytkim być w kościele na eucharystii. Przepisy pozwalają uczestniczyć do 5 osob w eucharystii. Pierwszeństwo mają osoby, których intencja jest odprawiana. Proszę, aby jutro pozostać w domu. Nie będzie możliwości uczestniczenia we mszy świętej. Dyspensa zwalnia Was z tego obowiązku, jednocześnie zachęcam do uczestnictwa we mszy świętej transmitowanej w tv lub w radio. Pozdrawiam pamiętając w modlitwie ks. Grzegorz Gierek

4 kwietnia 2020 »

Kaplica w Rzędzinach - remont poddasza.

W tym trudnym czasie mamy małe radości, ponieważ udało się rozpocząć remont poddasza kaplicy. Ta wiadomość przybliża dzień, kiedy zerwiemy strop i otworzymy w całości kaplicę. Dziękuję panu Ireneuszowi Piotrowskiemu za tą cieżką pracę, bez kórego ten etap prac by nie ruszył.  Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Rzędzin, którzy systematycznie zbierają ofiary na ten remont. Bóg zapłać.  Jeśli jeszcze nie wsparłeś naszego remontu zawsze możesz to zrobić. Dziękuję za otwarte serca.

2 kwietnia 2020 »
Wszystkich rekordów: 54