Niedziela, 22 października 2017 r. imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
XXX Niedziela okresu zwykłego

Aktualności 3 października 2017 wyświetleń: 6

Jesteśmy w Programie Społecznik

Fundacja naszej parafii "Dzieło Świętej Urszuli Ledóchowskiej" od lipca 2017 roku bierze udział w projekcje :Program Społecznik" realizowany prze Koszalińską Agencje Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest uruchomienie potencjału wolontariatu społecznego, który drzemie w naszych "sąsiadach". W ramach programu chcemy uaktywnić zaangażowanie naszych mieszkańów. W ramach projektu podejmujemy działania na rzecz integracji społęczeńśtwa. Chcemy w czynie społecznym wykończyć salke i kuchnie w Domu Parafialnym i posprzątać teren wokól domu. Najlepszą formą integracji jest stół zastawiony dobrym jedzeniem, które wykonamy wspólnie na warsztatach kulinarnych. To wszystko bedzie się działo w naszym domu. Do wsółpracy zapraszamy wszystkich chętnych. Za naszą pracę zostaniemy nagrodzenii sprzęte, który potrzebny jest do zrealizowania projektu. Zakupimy krzesła do salki, lodówe, czajnik i kuchnie, a to wszystko dzieki Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

aktualizowano: 2017-10-03
Wszystkich rekordów: